Opinie o Wydział Samochodów i Maszyn Roboczych Politechniki Warszawskiej. (Uczelnia) w Mokotów (Mazowieckie).
Wydział Samochodów i Maszyn Roboczych Politechniki Warszawskiej
Ludwika Narbutta 84, 02-524 Warszawa, Polska
Opis
Informacje o Wydział Samochodów i Maszyn Roboczych Politechniki Warszawskiej, Uczelnia w Mokotów (Mazowieckie)
Tutaj możesz zobaczyć lokalizację, godziny otwarcia, popularne czasy, kontakt, zdjęcia i prawdziwe recenzje wykonane przez użytkowników.
To miejsce ma niski wskaźnik, nie oznacza to, że oferują złe usługi lub nie traktują dobrze swoich klientów. Powinieneś wziąć pod uwagę, że w prawie wszystkich przypadkach ludzie dają recenzje tylko wtedy, gdy są źli na usługę, a nie wtedy, gdy są z niej zadowoleni.
Mapa
Godziny otwarcia Wydział Samochodów i Maszyn Roboczych Politechniki Warszawskiej
Poniedziałek
08:00–22:00
Wtorek
08:00–22:00
Środa
08:00–22:00
Czwartek
08:00–22:00
Piątek
08:00–22:00
Sobota
Zamknięte
Niedziela
Zamknięte
Opinie o Wydział Samochodów i Maszyn Roboczych Politechniki Warszawskiej
m.
Wydział dość dużo wymagający, krytyczne opinie prawdopodobnie są wystawiane przez leszczy którzy nie mieli zapału i chęci do nauki. Można się tutaj dobrze rozwinąć. Zrobiłem tutaj dyplom inżyniera dziennie i dyplom magistra zaocznie. Po dyplomie inżynierskim przystąpiłem do samodzielnej pracy koncepcyjno- konstruktorskiej. Zdobyłem po roku stażu stanowisko samodzielnego konstruktora w zewnętrznej firmie pod Warszawą z wynagrodzeniem rzędu 5 tys na rękę. Obecnie po 2 latach dochodzę do poziomu 10tys na rękę.
Kwestia rozwoju osobistego pozostaje jednak mocno w zakresie osoby studiującej. Jak widać na moim przykładzie - można się tutaj nauczyć jak konstruować maszyny lecz trzeba do tego dużo samozaparcia i checi. Trzeba również kształcić się we własnym zakresie w obszarach których nie porusza się na uczelni ale zależy to już od specyfiki specjalizacji w której dana osoba chce się poruszać na ścieżce kariery zawodowej. Obecnie równolegle z pracą etatową prowadzę własną firmę projektową. Polecam z ręką na sercu ten wydział lecz NIE JEST TO WYDZIAL DLA LENI. STUDIA TO NIE WAKACJE TO PRACA NA DWA ETATY!
K. K.
Polecam , bardzo przyjemne 8 lat robienia inżyniera
R. J.
Osoby chcące się nauczyć naprawdę mają kadrę od której mogą zdobywać ogrom wiedzy. Jeżeli ktoś liczy, że zostanie "nauczony przez prowadzących" to się mocno rozczaruje. Zdarzają się niestety osoby, które moim zdaniem nie powinny nigdy uczyć ale jednak to mniejszość.
A. Ł.
Lekko nie było ale z perspektywy czasu wiem, że warto. Zdobywasz dość wszechstronne wykształcenie co ułatwia pozniej stać się specjalistą. Jeśli ktoś liczy, że się "prześlizgnie" nie wkładając to lepiej sobie darować-szkoda tracić czas ;) albo szukać szczęścia po drugiej stronie ulicy.
m.
Kiedys, w1961 roku ,byl to wydzial MRiP -Maszyn Roboczych i Pojazdowi byla to czolowka ze wszystkich wydzialow mechanicznych na Politechnice.
Przez cale studia kladziono nacisk na wyksztalcenie inzynierow projektantow-konstruktorow dla biur konstrukcyjnych przemyslu maszynowego w Polsce,a zatem wiele godzin studiow to Geometria Wykreslna,Rysunek Techniczny, Mechanika Ogolna,Wytrzymalosc Materialow, Czesci Maszyn,Teoria Maszyn i Mechanizmow,Sterowanie i Napedy Elektryczne i jeszcze wiele innych przedmiotowniezbednych inzynierowi do samodzielnej pracy koncepcyjno-konstruktorskiej po dyplomie.
Wszystkie prace przejsciowe oraz dyplomowe to byly projekty i rysunki calych kompletnych maszyn i urzadzen - kto teraz z Was to robi?????
A wszystko to dzieki przedwojennej kadrze profesorskiej, ktora mialo bogate doswiadczenie praktyczne w przemysle przedwojennym w Centralnym Okregu Przemyslowym i starala sie nam to przekazac.
Okolo 1970 roku stara kadra poszla na emeryture ,albo wymarla i przyszli mlodzi naukowcy ,ktorzy niewiele widzieli ,w praktyce, fabryk i zamiast uczyc projektowania maszyn i calych urzadzien mechanicznych kompleksowo, to rozdrobnili sie na niby pracach wycinkowych -badawczo/naukowych i stad cale nieszczescie,ze ze swieca mozna teraz szukac mlodego inzyniera przygotowanego do pracy projektowo -konstruktorskiej.
Dlatego nigdy nie bedzie juz w Polsce wlasnego przemyslu maszynowego czy tez motoryzacyjnego ,bo nikt nie umie tego projektowac.
D. /. A.
Spie...j i Miej Radość. Szkoła życia. Zdecydowanie nie dla leszczy w rurkach i ludzi ze słabą wątroba. Albo skończysz, albo skończysz z marskością wątroby na OIOMie :D
Poza tym, najgorsze są trzy pierwsze lata... pierwszego roku. Później sie człowiek przyzwyczaja.
I. C.
Bardzo oldschoolowe miejsce, obsługa niezbyt życzliwa. Na plus zdecydowanie zaliczam wszelkie zajęcia przy komputerach. Są to najlepiej prowadzone zajęcia, jasne kryteria oceniania, jasne wymagania. Reszta przy tym wypada słabo.
a.
No jest wszystko w porządku, jest dobrze, dobrze robią, dobrze, wszystko jest w porządku. Jest git. Pozdrawiam cały SiMR, dobrych chłopaków i niech się to trzyma, dobry przekaz leci.
b.
Uczelnia wymagająca, ciężka do zaliczenia. Można tu znaleźć kilku profesorów z praktyczną wiedzą, a nie tylko znających teorię
k.
Wspaniały wydział, najlepiej spędzone 7 lat 3.5 rocznych studiów inżynierskich ever.
H. H.
słabe opinie od tych co nie ukończyli, pozdrawiam
W. G.
Skuterki super ale rowerki za małe, możnaby ciut większe zrobić...
K. S.
Dla mnie super, jestem absolwentem 👍😇…
M. Ś.
Fajne miejsce, w niektórych łazienkach przy pisuarach gra muzyka.
p.
Ok.
M. G.
Warto się poświęcić aby skończyć studia na tym wydziale.
B. B.
SiMR, to nie wydział to stan umysłu...
M. (.
Fajne skuterki, niezłe rowerki.
p.
Warto sie troche pomęczyć ;)
W. W.
jast automat do kebabów
M. B.
Klasa! :-)
K. G.
Nie dla cieniasów!
K. K.
Serdecznie polecam
J. Z.
Dla upartych
D. P.
Polecam przyszłym studentom, miła atmosfera, bardzo przyjaźni ludzie
M. K.
B. S.
A. D.
Z. W.
l.
M. Ś.
A. C.