Opinie o Zajezdnia Muzealna Brus. (Muzeum) w Łódź (Łódzkie).
Opis
Informacje o Zajezdnia Muzealna Brus, Muzeum w Łódź (Łódzkie)
Tutaj możesz zobaczyć lokalizację, godziny otwarcia, popularne czasy, kontakt, zdjęcia i prawdziwe recenzje wykonane przez użytkowników.
To miejsce ma dobre opinie, oznacza to, że dobrze traktują swoich klientów i będziesz czuł się świetnie korzystając z ich usług, polecam w 100%!
Mapa
Opinie o Zajezdnia Muzealna Brus
I. I.
Zajezdnia muzealna Brus to nie muzeum, a miejsce napraw zabytkowego taboru, a także stacjonowania bogatej kolekcji tramwajów i autobusów oraz sprzętu służącego do ich obsługi technicznej.
UWAGA: Można zwiedzać jedynie podczas dni otwartych.
R. M.
Jestem tam co jakiś czas, raz jest więcej eksponatów, raz mniej, dlatego uważam że jedna wizyta to za mało 😉
Czy z dzieckiem czy samemu, jak lubisz pojazdy to wpadaj pooglądać.
T. P.
Warto tam się wybrać zwłaszcza w otwarte dni muzealnej zajezdni.
Powspominać jak to się jeździło dawna komunikacją 😉😉😉
R. C.
Hm.. to trzeba zobaczyć, dużo zabytkowych tramwajów i eksponatów z nimi związanych..
R. K.
Wycieczka do przeszłości. Super zachowane zabytkowe wagony i autobusy. Ciekawe historie opowiadane przez przewodników. Bardzo lubię to miejsce i z niecierpliwością czekam na kolejne dni otwarte.
Pozdrawiam.
J. P.
Niezwykłą podróż w czasie można przeżyć w Muzealnej zajezdni Brus. Tylko tu przesiądziesz się z drewnianego tramwaju konstal 5N do konstala 13N czyli "parówki", czy technicznego tramwaju konstal 2N2. Można posiedzieć na miejscu kierowcy w Ikarusie, skasować bilet w starym kasowniku, zadzwonić dzwonkiem w starym 5N.
W czasie specjalnych okazji (choćby urodziny Łodzi) do zajezdni można dojechać autobusem jelcz "ogórkiem"🙂
M. K.
Dzisiejsza wystawa jak zawsze świetna !!!
C. C.
Ogromne zaangażowanie pasjonatów, którzy przywracają blask wielu zabytkowym pojazdom ( nie tylko tramwajom). Miejsce, w którym bez problemu można dotknąć historii i ja poczuć.
p.
Historia komunikacji łódzkiej w jednym miejscu. Wsiądziesz, dotkniesz oraz dowiesz się jak, po co, dlaczego i do czego toto wszystko służyło.
R. B.
Byliśmy w Zajezdni podczas Nocy Muzeów 2022. Było ciekawie, udało nam się zwiedzić BRUS z przewodnikiem, więc duża wartość informacyjna. Wiele tramwajów do których można wsiąść. Niestety tego dnia nie można było zwiedzać taboru autobusowego. Ogólnie ciekawe miejsce. Zwiedzanie tylko w wyznaczone dni otwarte.
K. B.
Mogło by to być ciekawe miejsce, niestety widać brak pieniędzy na utrzymanie obiektu i eksponatów a szkoda. Niszczejace tramwaje i zarosniety teren. Mimo wszystko warto zajrzeć gdy będzie się w pobliżu.
J. w. P.
Zajezdnia muzealna ze starymi tramwajami i autobusami, dodatkowo w kilku salach znajduje się ekspozycja dotycząca taboru oraz symulator jazdy tramwajem. Muzeum jest otwarte tylko kilka razy do roku, przed przyjazdem należy sprawdzić na ich stronie internetowej - normalnie jest zamknięte dla zwiedzających!
K. S.
Chłopaki dają z siebie wszystko, żeby ocalić resztki cudownej łódzkiej kultury tramwajowej. Ich zaangażowanie daje się odczuć w każdej cząstce wizyty. Przewodnik Paweł to chodząca historia, z dziada pradziada (dosłownie) krzewiący tramwajarski fach. Zajezdnia i to, co z niej wykluwa się w potach tramwajowych zapaleńców zasługuje na najwyższe oceny. Panowie, powodzenia! Dziękujemy za przyjęcie nas na waszych wlościach. Oby nie zabrakło Wam siły.
W. W.
Też mamy swojego Deloreana. Mnie przeniosło :)
J. M.
Odwiedzenie muzeum możliwe jedynie w wybrane dni otwarte.
C. 1.
Można tam zobaczyć kawał historii MPK w Łodzi. Stare autobusy, tramwaje na pewno niektórym przypną minione lata. Dla młodszych odwiedzających to poznanie czym jeździli ich rodzice czy dziadkowie. Więcej Jest tramwajów i są dużo starsze niż autobusy. Minusem jest brak miejsc parkingowych (parking na ulicy naprzeciwko). W godzinę można wszystko na spokojnie obejrzeć.
akumulatorki.cr123.pl
K. T.
Super miejsce dla pasjonatów komunikacji miejskiej i nie tylko 🙂Żal tylko patrzeć na te piękne eksponaty niszczejące pod gołym niebem 😐
K.
Warte uwagi muzeum, potrzebny nakład pieniężny, aby wyremontować eksponaty. Polecam przejazd starym tramwajem i autobusem.
P. M.
Zabierzcie tam dzieci. Historia komunikacji miejskiej w pigułce. Zajezdnia też historyczna i jeszcze nie spalona. Kto dzisiaj pamięta, że MPK można było dojechać do Lutomierska, Konstantynowa, Aleksandrowa, Ozorkowa... Ehhh...
M. Z.
Super miejsce, zeby poznać historie komunikacji miejskiej w Łodzi. Bardzo duzo eksponatów, które można dotknąć i zwiedzić od środka. Mam nadzieje, ze miasto zauwazyl potencjal tego miejsca i w końcu przeznaczy adekwatne środku na jego rozwój. Bardzo gorąco polecam.
D. K.
Wymaga dofinansowania. To muzeum jest świetnym pomysłem, a opiekunowie historycznych pojazdów komunikacji miejskiej są pełni zapału. Inwestują własne środki w renowację tramwajów.
S. T.
Miejsce pełne histori
M. c. W. p. k.
Dla fanów pojazdów szynowych.Muzeum inne od wszystkich.Bardzo klimatyczne miejsce, jedno z nielicznych w Polsce. Panowie z Kmst zarazili pasją mojego syna.Trwa to już 10 lat. Dużo przestrzeni, zawsze dostaję odpowiedź na pytanie, łatwo znajduję informację nt. organizowanych z nimi imprez
M.
Extra miejsce. Stare tramwaje są fascynujące. Ludzie z dużą wiedzą i pasją. Jestem.za!!
T. J.
Interesujące miejsce z wieloma eksponatami. Możemy tu nie tylko obejrzeć stare tramwaje i autobusy, ale również wsiąść do nich i zwiedzić od środka. Mam nadzieję, że zajezdnia będzie się dalej rozwijać.
P. P.
Pasjonaci historii transportu zbiorowego umożliwiają zapoznanie się ze starym taborem.
M. W. (.
Ciekawe miejsce z ludźmi pełnymi pasji do tramwajów i niezwykłej historii Łodzi tramwajowej. Ale wymaga doinwestowania przez miasto.
P. M.
Podziwiam pasjonatów, w tym wypadku miłośników starych tramwajów i autobusów. Kto za młodu korzystał z transportu zbiorowego - z łezką w oku przypomni sobie stare czasy
m. b.
Robi wrażenie Warto tam się zatrzymać i poczuć,jak cofa się czas.
d.
Świetna wystawa. Pan z "Krakowa" bardzo ciekawie opowiadał o sterowaniu ruchem. Można tu spędzić pół dnia !
E. W.
Miejsce z duszą. Potrzeba dużo miłości i pieniędzy, żeby to ogarnąć.
M. S.
Widać że miejsce z potencjałem jednak mocno nie do inwestowane.
t. t. a. p.
Znakomite miejsce do uszczknięcia historii miasta i komunikacji miejskiej. Dużo eksponatów; kompetentna obsluga pasjonatów
A. P.
Zajezdnia na Brusie to jedna z najbardziej klimatycznych i magicznych zajezdni w naszym kraju - będąc w Łodzi wpadam tam zawsze, kiedy tylko są dni otwarte 🚋 Członkowie KMST odwalają kawał dobrej roboty zachowując tamtejsze pojazdu przy życiu i pielęgnując historię transportu Łodzi. Polecam każdemu! Pojedźcie tam kiedy tylko będzie to możliwe!
K. B.
Fajne miejsce, można cofnąć się w czasie. Eksponatów mogłoby być jeszcze więcej, ale cieszę się, że jest miejsce gdzie coś z przeszłości można nadal podziwiać. Można też wejść do tramwajów. Szkoda tylko, że nie mogłam wsiąść do mojego kochanego starego Ikarusa. Polecam to miejsce. Trzeba je wspierać, żeby wzbogacało dalej swoją kolekcję!
K. J.
Stare tramwaje łódzkie dla pasjonatów, wciąż wiele do renowacji ale czuć charakter minionych epok.
W. C.
Jezeli kochasz stare tramwaje - pozycja obowiazkowa!!!
Jezeli zas chcesz zobaczyc cos ciekawego i milo spedzic godzine czasu - to naprawde warto -sprawdzic kiedy jest dzien otwarty i przyjechac!!!
Niby zajezdnia nie jest duza, hangar i dwa budynki z czego udostepniany jest tylko hangar /otwarty/ na zewnatrz zas sa eksponowane tramwaje i autobusy. Tramwaje sa na dniu otwartym pootwierane, mozna zobaczyc jak wygladaly pierwsze tramwaje jak i pozniejsze /mily Pan tlumaczyl - autobus -10lat i zlom...a tramwaj - 40 i chodzi!!!/
Fajnie jest wejsc, "zaczepic" kogos ze stowarzyszenia...ci ludzie lekko pociagnieci za jezyk sa swietnym zrodlem wiedzy - podanej milo,lekko i przyjemnie ;)
Minus - brak salki muzealnej...moze jakichs makiet...ale czepiam sie teraz...nadrabia to strona /super przejrzysta/ ktora jest kopalnia wiedzy!!!
Podczas dni otwartych zwiedzanie jest darmowe.....ale zawsze mozna ich zasilic czy datkiem czy 1% ;)
D. „. M. C. O.
Fajna nieduża historyczna zajezdnia tramwajowa
K. l. t.
Zajezdnia tramwajowa przy Konstantynowskiej 115 obecnie pełnie funkcję muzeum prowadzonego przez Klub Miłośników Starych Tramwajów. W sezonie letnim w czasie Drzwi Otwartych można zwiedzać zajezdnię i oglądać zabytkowe tramwaje i autobusy oraz wysłuchać ciekawej prelekcji przewodnika. Dodatkowo do zajezdni można dojechać linią turystyczną uruchamianą z okazji Dni Otwartych (nie zawsze). Polecam to miejsce na niedzielna wycieczkę - warto :)
G. P.
Trochę za mało atrakcji w tym muzeum ale myślę że z czasem będzie coraz lepiej .
B. C.
Fajna wystawa starych tramwajów. Szkoda tylko że nie można w wystawionych autobusach zasiąść za kierownicą. Można tylko zwiedzać wnętrze bez kabiny kierowcy. Obsługa w muzeum średnio uprzejma. Troszkę szkoleń by się im przydalo
K. M.
Byliśmy 1ego maja. Bardzo ciekawe miejsce, trzymam kciuki za dalszy rozwój i remonty taboru. Ekipa z Towarzystwa Miłośników tramwajów fajnie dzieli się pasją z gośćmi. Pozdrawiam. Uwaga trzeba sprawdzić przed przyjazdem czy jest otwarta bo nie jest dostępna przez okrągły rok.
K. B.
Najpiękniejsze miejsce na Retkini, a szczególnie w 🌃
G. T.
Ciekawa atrakcja szczególnie dla najmłodszych, aby zasiąść za sterami tramwaju lub za kierownicą autobusu. Brakuje legendarnego "Ogórka" w roli autobusu miejskiego. Chyba potrzeba dużego dofinansowania aby Muzeum nie zostało składowiskiem, ale mogło się rozwinąć.
D. R.
Naprawdę świetne miejsce, by spędzić tam kilka godzin i zwiedzić cały Brus. Zajezdnia Muzealna Brus to serce osiedla, które wieki temu było miastem. Założyła je na suchym korzeniu Kapituła krakowska katedralna, gdyż to do niej należały tereny Brusa. Kolonizacja miasta nie powiodła się jednak i Brus stracił prawa miejskie. Na terenie osiedla znajduje się wiele zabytkowych budynków, w tym gmach dawnego urzedu gminy Bruss, który stoi na przeciwko ulicy lontowej. W 1937 roku Wojsko Polskie wybudowało schron magazynowy w bezpośredniej sąsiedzkiej okolicy budynku domu gminnego. W czasie okupacji Hitlerowskiej schronem jak i budynkiem urzędu zarządzało dowództwo obrony przeciwlotniczej Luftwaffe w Łodzi. Wówczas Litzmannstadt. Wart odwiedzenia jest także folwark jak i pałacyk Ludwika Meyera, jego letnia rezydencja z 1903 roku. Obok znajduje się dawny poligon wojskowy na terenie, którego w czasie okupacji, Niemcy ukryli ciała pomordowanych członków łódzkiej inteligencji, a po wojnie dzieła dokończyli sowieci. Na skraju wjazdu na poligon od strony ulicy Krańcowej znajduje się kamień pamiątkowy postawiony na cześć pomordowanych. Od strony centrum miasta Łodzi wita nas nowo wybudowane rondo, które rozdziela trasę w kierunku Konstantynowa i osiedla Retkinia. Serdecznie zachęcam do odwiedzenia tego miejsca :-)
Ł. S.
Ciekawe miejsce szczególnie dla pasjonatów transportu publicznego. Tramwaje, autobusy, kasowniki... Miejsce warte odwiedzenia, chociaż blisko centrum Łodzi nie leży. Dobrze wybrać się podczas tzw. Dni Otwartych.
J. K.
Wyjątkowa zajezdnia, nad którą czuwają pasjonaci. Mocno trzymam kciuki za to miejsce - bardzo potrzebujemy w Łodzi muzeum, które z pietyzmem i czułością zaprezentuje zabytki komunikacji miejskiej :).
R. M.
Co prawda czynna tylko kilka razy w ciągu roku, ale zdecydowanie warta odwiedzenia. Możesz obejrzeć kilkanaście typów tramwajów, począwszy od tych 100 letnich po modele prawie współczesne. Klub Miłośników Starych Tramwajów robi świetną pracę utrzymując obiekt i udostępniając go dla zwiedzających.
A. a. t. A.
Od czasu do czasu otwarta dla zwiedzających. Można tu zobaczyć zabytkowe tramwaje remontowane przez pasjonatów historii transportu z Łodzi. Można posłuchać o różnych ciekawostkach z tymi pojazdami związanych. Polecam
J. Z.
Spory kawałek historii łódzkiej komunikacji
M. K.
Fantastyczna, pełna klimatu starej zajezdni rupieciarnia. Bardzo kompetentni przewodnicy zabiorą Cię w przeszło 120 letnią podróż po łódzkiej komunikacji tramwajowej.
Polecam gorąco.
A. K.
Mocno zniszczona. Wymaga sporego remontu. 4 gwiazdki za dobre chęci oprowadzających w czasie Nocy Muzeów 2019. Ciekawe są również zabytkowe akcesoria z wyposażenia tramwajów i autobusów.
S. W.
Świetne miejsce warto odwiedzić zwłaszcza z dziećmi.
A.
Zajezdnia w rękach pasjonatów! Dbają o budynek, walczą o zabytkowy tabor, odnawiają tramwaje i pamiątki z tym związane. Miejsce warte odwiedzenia! Polecam!
Ł. M.
Pozycja obowiązkowa dla miłośników komunikacji miejskiej. Dużo zbiorów, szczególnie dużych (tramwaje, autobusy) w odróżnieniu od muzeum przy ul. Wierzbowej. Miejsce z potencjałem, mam nadzieję, że będzie się wciąż rozwijać.
W. I.
Ciekawe pojazdy, fajnie by było gdyby kiedyś odnowili również te stojące w budynku dalej nieodnowione z napisami na wagonach cyrylica. Pewnie z czasów carskich. Niesamowite wagony.
A. L.
Piękna gęsta zieleń. Spacerujący i rowerzyści, biegacze i rodziny z dziećmi. Wszyscy znajdą coś dla siebie.
j.
Stara zajezdnia warta odwiedzenia. Bogata kolekcja zabytkowych pojazdów i innych eksponatów związanych z komunikacją miejską w Łodzi i okolicznych miastach.
G. Z.
Fantastyczna przygoda, cofnięcie się w czasie.
Zajezdnia tramwajowa znajdująca się na łódzkim osiedlu Brus, przy ulicy Konstantynowskiej 115 (droga wojewódzkaDW710). Obecnie pełni funkcję muzeum prowadzonego przez Klub Miłośników Starych Tramwajów w Łodzi we współpracy z MPK-Łódź.
m. d.
Mój 3 letni syn był zachwycony. Do większości pojazdów można wsiąść. Z za kierownicy autobusu nie mogłam go wyciągnąć.
R. G. (.
musicie koniecznie odwiedzić to miejsce, ciekawe zabytkowa pojazdy komunikacji miejskiej jakich nie znajdziecie już na torach ani w Łodzi ani nigdzie na świecie. Unikaty!
J. B.
Bardzo autentyczne miejsc, czuć klimat zajezdni. Bez animacji, mulimedialnej narracji i interaktywnych ekspozycji za to z plamami oleju, wystającymi szynami wspaniałymi tramwajami i zapachem historii
H. K.
Fajne miejsce chociaż przydało by się więcej do zwiedzania. Ale polecam miłośnikom.
F. M.
Muzeum z zabytkowymi tramwajami i autobusami. W budynku wystawa urządzeń elektrycznych i sterowniczych. Można także skasować bilet w starym kasowniku.
A. O.
Fajne miejsce do zwiedzania.
A. P.
Fajne miejsce dla małych fanów MPK dzieci mogą usiąść za kierownicą starych autobusów
M. S.
Polecam. Bardzo fajne zabytki można obejrzeć. Większość z nas nie pamięta tych tramwajów jak jeździły na stałe po ulicach Łodzi.
M. M.
Polecam dni otwarte.
M. M.
Wspaniałe miejsce. Można poczuć klimat dawnego transportu miejskiego
l. l.
Ciekawe miejsce na poznanie historii komunikacji. Szkoda ze milusińscy nie moga juz usiasc za kolkiem ani wozu strazackiego ani większości autobusów.
J. L.
Fajne miejsce. Bardzo szybko można je obejrzeć/zwiedzić
J. G.
Klimat starych tramwajów. Można wejść, poczuć się jak w starych czasach.
Mało miejsc parkingowych.
k.
Super miejsce do zapoznania się z historią łódzkiej komunikacji miejskiej. Szansa na wsparcie stowarzyszenia, które stara się ratować tą historię
R. S.
Miejsce, które muszą odwiedzić wszyscy miłośnicy komunikacji miejskiej - niestety czynne tylko parę razy w ciągu roku.
j. p.
Super interaktywne muzeum. Możliwość przejazdem starym tramwajem oraz konkursy
S. S.
Wyjątkowe, genialne miejsce. Punkt obowiazkowy na liscie turystycznych miejsc do odwiedzenia w Łodzi.
i.
można tu poczuć klimat powojennej łodzi i dotknąć historii
D. P.
Bardzo fajne klimatyczne miejsce.
Ciekawe jest przeniesienie sie w czasie i po wspominać jak jedzilo sie kiedys :-)
Ł. S.
Było super. To muzeum powinno być czynne codziennie.
M. M.
Super miejsce! Szczególnie dla dzieci i miłośników łódzkiej komunikacji miejskiej.
L. W.
Miejsce warte zwiedzenia prowadzone przez prawdziwych pasjonatów
T. T.
Warte uwagi dla poznania historii komunikacji miejskiej ale też dla tych co lubią zabtyki techniki
P.
Super na rodzinny wypad.
P. S.
Idealne miejsce dla osób zainteresowanych tematyką komunikacji miejskiej w aspekcie historycznym.
A. Z.
W trakcie przygotowania
J. S.
Zajezdnia powoli się rozwija ciekawe co będzie dalej po likwidacji linii tramwajowej do Konsfantynowa
R. J.
Niestety większość budynków i pojazdów do gruntownego remontu. Ale klimat jest
P. B.
Niejasne oznaczenia przy toaletach. Wszedłem do damskiej. Na szczęście nikt nie zauważył.
K. T.
Jeśli ktoś lubi ten temat lub chce powspominać to-to jest dobre miejsce
M. S.
Bardzo klimatyczne miejsce i świetna inicjatywa utworzenia tutaj muzeum.
M. Ś.
Bardzo fajne interaktywne i ciekawe muzeum, polecam :)
D. D.
Bardzo fajne miejsce dla lubiących zwiedzanie zabytkowych miejsc. Polecam
K. S.
Warto polować ma drzwi otwarte bo kolekcja tramwajów jest imponująca
W. H.
Szkoda, ze nie ma możliwości teraz zwiedzić, ma byc bardzo cikawe
k. N.
Dla fanatyków jest co zwiedzać
k. j.
Mieliśmy dużą frajdę szczególnie z przejażdżki starym tramwajem i autobusem
M. R.
Pięknie zachowane i odrestaurowane tramwaje łódzkie. Koniecznie trzeba zobaczyć.
A. W.
Polecam. Fantastyczne miejsce dla ludzi lubiacych taką tematykę
E. B.
Miejsce budowane własnymi siłami z pasji przez członków KMST. Czapki z głów
K. G.
Bardzo ciekawe miejsce....jakby człowiek się cofnął w czasie
M. W.
Bardzo ciekawe miejsce. Sporo pojazdów do obejrzenia.
K. G.
Świetne miejsce dla miłośników starych tramwajów.
M. M.
Świetne miejsce dla pasjonatów starych tramwajów i nie tylko
E. S.
Syn byl pod ohromnym wrażeniem,fajne miejsce na niedzielne popołudnie
A. M.
Sa tu pieknie odnowione wagony tramwajowe polecam.
J. K.
Super stare autobusy i tramwaje
M. M.
Troszkę zapomniane miejsce ale jakże urokliwe, troszkę historii dla najmlodszych.
Polecam
C. K.
Fantastyczni panowie opowiadaja ciekawe historie, warto zwiedzic
S. S.
Dzięki Bogu istnieją jeszcze takie obiekty i oby jak najdłużej 😀
M. K.
Pasjonaci ratujący starą technologię. Warto wspierać i dbać o takie miejsca
M. S.
Polecam wszystkim, całym rodzinom. Każdemu miłośnikowi transportu szynowego.
J. R.
Super miejsce jak sie lubi tramwaje.
M. W.
Warto odwiedzić i zobaczyć kawałek historii.
O. M.
Ciekawa miejscówka tylko minus że zamnkięte
P. C.
Ciekawa ekspozycja, miejsce prowadzone przez pasjonatów!
N. P.
Prawdziwa gratka dla osób interesujących się historią komunikacji.
A. C.
Świetne miejsce historyczne
M. L.
Super inicjatywa , pozdrawiam pasjonatów tramwajów
B. P.
Pomysł z postawieniem ławek to strzał w dziesiątkę!
G. P.
Super miejsce ale ochrona przewrażliwiona.
R. P.
Bardzo fajne miejsce ciekawe miejsce polecam bardzo
P. T.
Cudowne miejsce dla fanów transportu.
P. S. (.
Ciekawe miejsce warto odwiedzić, polecam.
m. m.
Tramwaje są ładne obsługa jest miła
M. M.
Fajne miejsce dla fascynatow starej techniki
R. P.
Bo wszędzie można wejść 😀
R. K.
Super miejsce 😁
D. G.
Fajne, szkoda że ubogie.
A. W.
Świetne miejsce do zwiedzania
R. F.
Słabo rozwinięte muzem. Ale pomysł dobry
P. S.
Ciekawe miejsce
R. N.
Spora dawka historii mpk
I. N.
Fantastyczny czas. Polecam.
S. 1.
Warto zajrzeć w to miejsce.
J. J.
Super!
a. k.
Polecam 😊
P. K.
Super.
S. S.
Fajny klimat zajezdni.
A.
Super
J. N.
Super!!!
R.
Fajne stare tramwaje
K. D. M.
Ciekawe łódzkie tramwaje
R. S.
Fajne stare tramwaje
J. R.
Warto zwiedzić
M. D.
Super
I. w.
Warto odwiedzić
P. A.
Super
B.
Warto odwiedzić 😃
D. S.
Warte zwiedzania
C. V.
Warto odwiedzić
u.
Super
p. b.
Koniecznie zobaczyć
T. T.
warto odwiedzić
M. R.
Super miejsce
O. T.
(Przetłumaczony) Fascynują mnie ciekawe miejsca, tory, które wiodą przez miasto i nikt się o nic nie przejmuje, a na końcu tych tras jest cudowne miejsce pełne ciekawej technologii, które mam nadzieję kiedyś zobaczyć. Ale już za płotem musiałem powiedzieć super miejsce gdzie na pewno jest dobra grupa która uratuje to co inni odpisują.
(Wersja oryginalna)
Zajímavé místo fascinují mě ty, koleje které vedou městem a nikdo se o něco nestará a na konci těch koleji je úžasné místo plně zajímavé techniky kam se doufám jednou podívám. Ale už přes plot jsem musel říci super místo kde je jistě dobrá parta která zachrání to co jiní odepíšou.
A. E.
Super.
О.
M. B.
T. Z.
j. j.
О. А.
(Przetłumaczony) Ciekawe
(Wersja oryginalna)
Цікаво
K. S.
l. t.
M. U.
M. L.
K. L.
О. Л.
K. S. (.
A. K.
E. J.