Opinie o Dom Dziennego Wsparcia. (Inny) w Mielec (Podkarpackie).
Opis
Informacje o Dom Dziennego Wsparcia, Inny w Mielec (Podkarpackie)
Tutaj możesz zobaczyć lokalizację, godziny otwarcia, popularne czasy, kontakt, zdjęcia i prawdziwe recenzje wykonane przez użytkowników.
Właściwie nie mamy zbyt wielu recenzji wykonanych przez naszych użytkowników na temat tego biznesu.
To miejsce ma dobre opinie, oznacza to, że dobrze traktują swoich klientów i będziesz czuł się świetnie korzystając z ich usług, polecam w 100%!
Mapa
Opinie o Dom Dziennego Wsparcia
A. G.
Dom Dziennego Wsparcia w Mielcu jest placówką przeznaczoną dla osób głęboko i wielorako niepełnosprawnych, które ukończyły 25 rok życia oraz pochodzą z powiatów: mieleckiego, tarnobrzeskiego, kolbuszowskiego, dębickiego lub ropczycko-sędziszowskiego.
Projekt Domu Dziennego Wsparcia w Mielcu jako najnowsza placówka PSONI Koło w Mielcu rozpoczął działalność w styczniu 2018 i jest współfinansowany z Europejskiego Funduszu Społecznego. Naszym głównym celem jest zapewnienie poczucia bezpieczeństwa, akceptacji oraz komfortu naszym uczestnikom. Pobyt w naszej placówce trwa od 6 do 8 godzin podczas którego przewidziane są 2 posiłki (śniadanie oraz obiad). Uczestnicy są nieodpłatnie dowożeni do placówki ze swojego miejsca zamieszkania oraz odwożeni po skończonych zajęciach. Zajęcia odbywają się w 4 osobowych grupach nad którą czuwa 2 opiekunów. Każda grupa dysponuje oddzielną salą, zajęcia są dostosowane do potrzeb oraz możliwości uczestników, oprócz tego prowadzone są zajęcia z psychologiem oraz fizjoterapeutą. Dodatkowo w ramach projektu realizowane jest wsparcie dla rodziców osób niepełnosprawnych w formie indywidualnego poradnictwa psychologicznego i fizjoterapeutycznego oraz szkoleń dotyczących opieki nad dorosłymi osobami niepełnosprawnymi.
Duży nacisk kładziemy na udział w życiu społecznym, który realizujemy poprzez wyjścia na zakupy, do restauracji, spacery oraz wycieczki. Poza rehabilitacją społeczną prowadzimy zajęcia w oparciu o metodą F. Afollter, arteterapię, stymulację sensoryczną, trening orientacji w rzeczywistości, zajęcia oparte o technologię komputerową, elementy muzykoterapii oraz biblioterapii.