Opinie o Stadion Gminny w Baranowie. (Boisko Do Piłki Nożnej) w Łomża (Podlaskie).
Stadion Gminny w Baranowie
Niepodległości 27, 06-320 Baranowo, Polska
Opis
Informacje o Stadion Gminny w Baranowie, Boisko do piłki nożnej w Łomża (Podlaskie)
Tutaj możesz zobaczyć lokalizację, godziny otwarcia, popularne czasy, kontakt, zdjęcia i prawdziwe recenzje wykonane przez użytkowników.
Właściwie nie mamy zbyt wielu recenzji wykonanych przez naszych użytkowników na temat tego biznesu.
To miejsce ma dobre opinie, oznacza to, że dobrze traktują swoich klientów i będziesz czuł się świetnie korzystając z ich usług, polecam w 100%!
Mapa
Godziny otwarcia Stadion Gminny w Baranowie
Poniedziałek
Czynne całą dobę
Wtorek
Czynne całą dobę
Środa
Czynne całą dobę
Czwartek
Czynne całą dobę
Piątek
Czynne całą dobę
Sobota
Czynne całą dobę
Niedziela
Czynne całą dobę
Opinie o Stadion Gminny w Baranowie
P. B.
Stadion w Baranowie, na którym obecnie swoje mecze rozgrywa Klub Sportowy "Świt" Baranowo, powstał w 2009 roku. Pomysł budowy gminnego kompleksu sportowego narodził się w 2003 roku. Projekt techniczny został opracowany w 2006 roku. Początkowo projekt zakładał 2 etapy budowy. I etap obejmował 2 boiska treningowe o sztucznej nawierzchni z ogrodzeniem (tzw. mały "Orlik") i bieżnię 60-metrową wraz z zeskokiem w dal oraz zagospodarowanie terenu kostką brukową. W II etapie zostały zaprojektowane: pełnowymiarowe boisko piłkarskie ze sztucznej trawy, bieżnia lekkoatletyczna okólna 400-metrowa wraz z towarzyszącą infrastrukturą, trybuny, oświetlenie, nagłośnienie, monitoring, zagospodarowanie terenu zielenią i kostką brukową oraz skatepark. Budowa I etapu zakończyła się w listopadzie 2008 roku. II etap został rozłożony na trzy części. Pracę nad budową boiska rozpoczęły się w maju 2009 roku a już 16 października tego samego roku odbyło się uroczyste otwarcie stadionu. Pierwsze spotkanie rozegrano na nim 31 października 2009 roku, Świt przegrał 3:5 z drużyną ligi okręgowej, Mazowszem Jednorożec. W 2010 roku przystąpiono do budowy drugiej części II etapu. Do tej części zaliczono i wykonano oświetlenie boiska (6 słupów oświetleniowych o wysokości 20 metrów - 100 luksów), trybuny (na 240 miejsc siedzących) i monitoring (10 kamer). W drugiej połowie roku 2012 wykonano ostatnią trzecią część II etapu. W ramach tej ostatniej części wykonano bieżnię okólną 400-metrową wraz z towarzyszącą infrastrukturą, 4 dodatkowe słupy oświetleniowe, nagłośnienie i zagospodarowano teren kostką brukową oraz zielenią a także zbudowano skatepark. Wykonano również odgrodzenie trybun od boiska.
Budową stadionu zajmowała się znana i ceniona firma Tamex.
Całkowita koszt budowy stadionu wyniósł 4mln 980 tys. zł.
Powierzchnia pola gry to 105 x 64 metrów. Murawa wykonana jest z trawy sztucznej Itallgreen Spa 62 X TENDER, produkcji włoskiej.
Stadion położony jest na terenie Zespołu Szkół Gminnych w Baranowie przy ulicy Niepodległości 27. Odległość od ścisłego centrum miejscowości wynosi około 400 metrów. Dojazd możliwy jest od ulicy Niepodległości. Dostępne są dwa parkingi.
Stadion Świtu jest w pełni przystosowany do rozgrywania meczów ligowych. Istnieje również możliwość organizowania na jego terenie innych wydarzeń – na przykład koncertów, czy konferencji.
Właścicielem stadionu jest Gmina Baranowo, administratorem Zespół Szkół Gminnych w Baranowie a użytkownikiem Klub "Świt" Baranowo. Formalna nazwa obiektu to „Stadion Gminny w Baranowie”.
Stadion Świtu to jedna z najnowocześniejszych aren sportowych w regionie. Obiekt posiada specjalne oświetlenie płyty boiska a często podkreślaną zaletą obiektu jest bezpieczeństwo – stadion wyposażony jest w system monitoringu wizyjnego.
Pojemność stadionu Świtu wynosi dokładnie 500 miejsc.
Do dyspozycji piłkarzy są:
- pełnowymiarowe boisko ze sztuczną nawierzchnią o wymiarach 105 x 64m - oświetlone sześcioma słupami,
- boisko treningowe ze sztuczną nawierzchnią o wymiarach 40 x 20m,
- kort do tenisa,
- boisko do koszykówki o wymiarach 15 x 26m - nawierzchnia poliuretan,
- boisko do siatkówki plażowej,
- okólna bieżnia lekkoatletyczna 400m 4 i 6 torowa o nawierzchni poliuretanowej, skok w dal, skok o tyczce,
- rolkowisko,
- hala sportowa, w której znajdują się szatnie dla zawodników i sędziów,
- siłownia (na wyposażeniu: atlas - 5 stanowisk, bieżnia, 2 ławki skośne, modlitewnik, gryf łamany, gryf krótki, gryf długi, obciążniki, hantle),
- stoły tenisowe
Dane techniczne stadionu:
Wymiary: 105 x 64m
Nawierzchnia: sztuczna trawa Itallgreen 62 X TENDER
Adres: ul. Niepodległości 27, 06-320 Baranowo
Boisko jest własnością: Urzędu Gminy Baranowo
Administratorem jest: Zespół Szkół Gminnych w Baranowie
Oświetlenie: 100 luksów (dziesięć słupów oświetleniowych po 20 metrów każdy)
Trybuny: trybuny z plastikowymi siedziskami na 240 miejsc
Monitoring: Tak, 10 kamer wokół całego obiektu
Nagłośnienie: Tak
Bramki: aluminiowe
Ogrodzenie obiektu sportowego: Tak jest ogrodzony
Czy są chorągiewki: Tak, o wymiarze 150 cm
Zabezpieczenie toalet